تهران، شادآباد، خیابان 17 شهریور، خیابان جوشن، پلاک 8 و 10
شنبه - چهارشنبه / 8 صبح الی 7 شب
شفت چیست؟

 در روند حرکت خطی، عملکرد اصلی آن عملکرد هدایت است. با توجه به دقت مختلف، می توان آن را عمدتا به دو نوع تقسیم کرد: سطح عادی و دقت درجه. بزرگترین تفاوت بین این دو این است که موضوع و بخش عمدتا به نقطه پایه متفاوت است، و تجهیزات پردازش و تجهیزات اندازه گیری متفاوت هستند. بنابراین، عمق عمودی به معنای تحمل موقعیت است.

تعریف تحمل عمودی شفت عمدتا به درصد تحمل تولید شده از زاویه صحیح تئوری نسبت به سطح پایه 90 درجه است، یعنی تحمل عمودی. شکل واقعی سطح قسمت متغیر مجاز است با موقعیت ایده آل خود.

استفاده اصلی و طبقه بندی شفت. با توجه به برنامه کاربردی مختلف، شفت را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

شفت خطی برای هدف حرکت خطی، شفت چرخش برای هدف چرخش و میله برای هدف ستون. هنگامی که در حرکت خطی استفاده می شود، آن را اغلب باید با یاطاقان ¬ های خطی، پشتیبانی و بوش بدون روغن استفاده می شود. در کاربرد عملی، عمدتا در جهت بار بار نور، فاصله کوتاه، فرکانس پایین و سرعت کم. یا سرعت بالا در جهت افقی، فاصله طولانی، بار سنگین.

شفت های تحمل کننده F8 که بدون حرارت عملیات معمولی با آستر های بدون روغن استفاده می شود. کروم سخت کریستال سخت برای پوشش دادن لغزش تماس سطح می تواند کابینۀ کافی را بدست آورد. اگر برای اهداف دوار استفاده می شود، معمولا با یاطاقان استفاده می شود. به عنوان یک ستون استفاده می شود، معمولا با گیره های ستون، پایه و حلقه ثابت استفاده می شود.

برای اطمینان از کارایی شفت، لازم است قبل از خروج از کارخانه، دوام آن را آزمایش کنید.

هنگام آزمایش،ما اغلب محصولاتی را که توسط چندین فروشنده تولید می شود مقایسه می کنیم.